Bakbi Forum Fullsürüm Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > FULL SÜRÜM PROGRAMLAR | PROGRAM ARŞİVİ > Antivirüs Programı İndir - Antivirüs Programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS: Avast free antivirüs türkçe indir
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Avast free antivirüs türkçe indir

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 445
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı volkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Avast free antivirüs türkçe indir
    Gönderim Zamanı: 07 Ocak 2011 Saat 06:51
Avast Free Antivirüs v5.0.507 Türkçe
Muhteşem yazılım Avastın son ürünü.Muhteşem bir performans.Virüs dolu bir bilgisayarda denedik.
Tek kelimeyle harika bir kurtarıcı virüs programı.Avast Free Antivirüs v5.0.507 bakbi ekibi olarak konusunda tek geçeceğimiz tavsiyemizdir.Avast'ın son sürümünde yazılımcı ekip bir adım daha ileri gitmiş.Avast'ın eski sürümleri en illet virüslerin temizlenmesinde başarılıydı ve kullanılıyordu zaten.Birçok sistem çökerten adını bile bilmediğiniz en azılı virüsleri Avast programlarıyla temizledik.
Yok böyle program diyor şiddetle tavsiye ediyorum.

İnternet Download Manager Programını İndirip Kurun.Online Filmleri Bu Programla İndirip Seyredebilirsiniz.
Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Yukarı Dön
femka Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı femka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2012 Saat 14:56
git işne yaw

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.64 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Bu Sayfa 0,258 Saniyede Yüklendi.