Bakbi Forum Fullsürüm Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GÜNCEL EKONOMİ SİYASET SERBEST YORUMLAR > Halktan Şikayetler : Şikayet Etmek İstediğiniz Konular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS: Genel Sağlık Sigortası Haraç Sistemi
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Genel Sağlık Sigortası Haraç Sistemi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 446
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı volkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Genel Sağlık Sigortası Haraç Sistemi
    Gönderim Zamanı: 15 Mart 2017 Saat 21:46
Genel Sağlık Sigortası Haraç Sistemi

Genel sağlık sigortası adıyla TV de reklamını yaptıkları sistem tam bir haraç sistemi. Haraç bile belli miktarda malı olandan o miktarın yüzdesiyle ifade edilen oranlarda alınırken işsiz insanlardan haraç alındığını belki de dünya yeni görüyor.

İktidarın icraatlarından en kurnazca olan, halkın belini büken, zalimce olan uygulama zorunlu genel sağlık sigortasıdır. 

Bu milletin işsiz insanlarını zorlamaya, mecbur kılmaya kimin ne hakkı vardır. 40 yıllık ömrümde çok iktidar gördüm ilk defa işsizlerden utanacağına onları haraca bağlayıp 4000 TL  5000 TL borç çıkaranını görüyorum.

Kurnaz insanı sevmem çünkü başkasını enayi yerine koyar. Koca bir milleti enayi yerine koyana ne demeli. 

Birde bunun reklamını yapmışlar gören de hizmet ediyorlar sanacak. Her kötü şeyi iyi bir ambalaja koyup pazarlıyorlar. 

Mal bildirimi yapmayı şart koşuyorlar. Yapmaz iseniz 200 TL aylık en yüksek rakamdan genel sağlık sigortası borcu kitliyorlar. hem de işsiz adama. Üstelik bir ay ödemeyi kaçırsan hizmetten faydalanamıyorsun. 

Olayı 3 yıl sonra farkedenlerin halini düşünün. 3 yıl boyunca hastahanelerde cepten para ödemiş işsiz adam bir de 5000 TL borç ödeyecek. Kullanmadığı hizmet için.

YAZIKLAR OLSUN. Bu iktidara da bu muhalefete de. Muhalefetten hiç kimse çıkıp bunun mücadelesini vermedi vermiyor. Adamlar dünyadan bir haber halktan kopuk. Haktan kopuk.

İnternet Download Manager Programını İndirip Kurun.Online Filmleri Bu Programla İndirip Seyredebilirsiniz.
Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.64 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Bu Sayfa 0,140 Saniyede Yüklendi.