Bakbi Forum Fullsürüm Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > İS ORTAKLIK BAYİLİK TEMSİLCİLİK > Yapılabilecek İs Fikirleri - Yeni İş Fikirleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS: DİŞ SEKTÖRÜNDE OLAN VARMI
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DİŞ SEKTÖRÜNDE OLAN VARMI

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DİŞ SEKTÖRÜNDE OLAN VARMI
    Gönderim Zamanı: 04 Mart 2014 Saat 23:59
Merhaba diş sektöründe olan arkadaşlar varsa bu söyleyeceğim şeyi muhakkak okumalarını tavsiye ediyorum çünkü anında diş ağrısını geçiren bir şey biliyor musunuz etrafınızda saniyeler içerisinde ağrıyı durdurup üstüne üstlük dişteki apseyi de kısa sürede kurutan bir şey.Ben böyle bir şey piyasada aradım ama bulamadım ama var.bunun üretimi konusunda destek olacak abiler ablalar arıyorum.Bunun satışı ülkemizi bilmiyorum ama özellikle yurt dışında süper etkili olacaktır.gerek arap ülkeleri gerekse avrupa da satışı süper gider çünkü ancak onlar sahip çıkar böyle şeylere.Bunu neden söylüyorum bundan yaklaşık bir ay önce antalya da yaşayan alman bir çift vardı onlarla istanbul da tanıştım antalyadan 5 yıl önce ev almışlar ve yılda en az 6 ay burdaymışlar ,konuşma esnasında bayanın dişi ağrımaya başladı bende bahsettiğim solüsyonu arkadaşıma götürmek için yanıma almıştım, hemen bayana solüsyonu kullanmasını rica ettim zaten öyle kötü diş ağrısı vardı ki dişinin ağrısını kesecek dediğimde hemen aldı ve oradaki herkes şahit hemen bir kaç saniye içersin de ağrı dindi.sonra benden solüsyonu nerden bulabileceklerini sordular bende kendim yaptım ev yapımı deyince şaşırdılar bende elimdeki solüsyonu onlara verdim.sonra ne oldu bilmiyorum ama o gün solüsyonun etkisine bir kez daha şahit oldum.Bunun üretimi için destek arıyorum.emin olun türkiye de tek olacak ve getirisini söylemiyorum bile......

Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.64 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Bu Sayfa 0,172 Saniyede Yüklendi.