Bakbi Forum Fullsürüm Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > FİRMA REHBERİ ve ÜRÜN TANITIMLARI > Ticari ve Endüstriyel Hizmetler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS: Otobüs Bilet Fiyatları
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Otobüs Bilet Fiyatları

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Normal Üye
Normal Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 24
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dilokullari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Otobüs Bilet Fiyatları
    Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2013 Saat 13:11
İnternet Site Adı: Ulusoy Otobüs Bileti
Açılış Tarihi : 2002

Site Adresi: ulusoy.com.tr

İçerik: Ulaşım

izmir otobüs seferleri 1937 senesinde temelleri atıldığı günden bügüne, 72 seneyi aşkın zamandır insan ve kargo taşımacılığının günümüzde geldiği noktayı belirleyen bunun yanında cağımızın en iyi insan taşımacılık sisteminin meydana gelmesinde etken olan bir dönüm noktası olmuştur.

Edirne'den Kars'a geniş çapta nakliye ağına hakimiz
Geçmişten bugüne kadar nakliye görevini Ulusoy Otobüs İşletmeleri, taşımacılık sektörünün lideri olma amacı ile yenilikciliği sayesinde ortaya koymuştur. Ulusoy Otobüs İşletmeleri, olağanüstü kaliteli ve de donanımlı takriben 390 otobüslük filosu ile her sene neredeyse üç buçuk milyon insan taşımaktadır.

Güvenlik ve de konfor vazgeçilmez ilkelerimiz.
izmir otobüs, otobüs işletmecilik branşını yalnızca bir taşımacılık olarak değil, aynı zamanda mantıklı bir yolla planlayıp uygulayarak satış hizmetleri, konaklama tesisleri, seyir hizmetleri, kalkış noktaları ve de varış hizmetlerini mükemmel bir şekilde takdim etmektedir..

Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.64 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Bu Sayfa 0,141 Saniyede Yüklendi.