Bakbi Forum Fullsürüm Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > FİRMA REHBERİ ve ÜRÜN TANITIMLARI > Ticari ve Endüstriyel Hizmetler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS: Hesaplı Telefon ve Tabletler
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hesaplı Telefon ve Tabletler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Normal Üye
Normal Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 24
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dilokullari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Hesaplı Telefon ve Tabletler
    Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2013 Saat 13:12
Site Adı: iPhone 4S Fiyatları

Açılış Tarihi : 2004
Website Adresi: avea.com.tr
İçerik: Teknoloji

Türkiye Cumhuriyeti'nin rakipsiz GSM 1800 mobil operatörü olan Avea mobil iletişim, 2004 yılında hizmete sunulmuştur. 2012 üçüncü çeyrek itibarıyla yaklaşık 13 milyon aboneye hizmet sunan Avea iletişim, T.C.'nin en yenilikçi ve genc mobil iletişim operatörüdür. Teknolojik şebekesi ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının %98.2'ine hitab eten şirket, "Avea" ismi ile gerek bireysel gerekse kurumsal tarifeleriyle çok hızlı büyümekte, gerek altyapıya, gerekse yönetim ve 3000'e yakın personeline durmadan yatırım yapmaktadır. 200'e yakın devlette 600'ü geçkin mobil operatörle uluslararası dolaşım anlaşması var olan Avea, uluslar arası dolaşım ortaklıklarını arttırmaya devam etmektedir. Bunun yanında Avea, çok zengin telefon ve tablet seçenekleriyle en son teknoloji ipad 2 kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Uygu fiyatlarla sizde intouch Telefon ve black berry z10 edinin.

Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.64 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Bu Sayfa 0,156 Saniyede Yüklendi.