Bakbi Forum Fullsürüm Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > SEO TEKNİKLERİ - DOFOLLOW BACKLİNKLER > Asp Seo Yapmak 404.asp ile seo ve seolu sayfa uzantıları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS: Google Seo Hakkında
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Google Seo Hakkında

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 446
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı volkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Google Seo Hakkında
    Gönderim Zamanı: 12 Şubat 2013 Saat 10:41
Google Seo Hakkında.

Google seo ile ilgili birçok makalem var ama makaleden çok burada biraz yorum yapmak istedim.

Google 200 den fazla kriteri değerlendirdiğini söylüyor.Sırf web masterler seo olayını çözmesinler diyerekten belli aralıklarla sitem değiştiriyor.

Böylece deneme yanılma olayının önüne geçmek istiyor.Ama bana kalırsa google bu işin bokunu çıkardı. Eline yüzüne bulaştırmaya başladı.

Geçenlerde kiralık daireler araması yaptık satılık daireleri işaretleyip gösteriyor, Türkçeye has üstten virgül kullanımında kelimeyi veya bütünlüğünü ignore ediyor.

Alemin kralı Google düşüşe geçti Yahoo yu aratır oldu.Sistenminde eksiklikler var.Daha iyi arama sonuçları için çalışmaları gerekirken kafayı web masterler ile bozmuşlar. Aman sırrımızı kimse bilmesin diyorlar.

Büyük portal siteler birçok arama kelimesinde 8 tane ardarda linkle çıkıyolar meydana.Adeta sayfayı kapatıyorlar.

Google beyefendi senin ikinci üçüncü linkini ignore ederken ve sadece 1 tanecik linkini arama sonuçlarında gösterirken büyük portallar sayfayı kapatıyorlar linkleri ile.

Bu mu arama sonuçlarında adalet, hakkaniyet. Bumu en iyi arama sonuçlarını getirmek.

Bir emlak araması yapıyorsunuz hürriyet emlağı, sahibinden comu ilk sayfayı hatta ilk on sayfayı kapatıyor.

Bunlar büyük hatalar yanlışlıklar.Tamam birer linkle çıksın büyük portallada ama mahalli web site sahiplerini niye gömüyorsun arkadaş.

Ozaman internetteki bütün bilgileri bu büyük portallar versin.Kimse web sayfası yapmasın.

Google bugün için web masterlere, web site sahiplerine çarpık sistemi ile düşman bir oluşumdur.

Manüple etmenin yolları var, Bu yolları uygulayanlar var.Bu yolları bilenlerden biride benim.
Buna rağman ben kocaman bir YAZIKLAR OLSUN GOOGLE demek istiyorum.

İnternet Download Manager Programını İndirip Kurun.Online Filmleri Bu Programla İndirip Seyredebilirsiniz.
Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.64 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Bu Sayfa 0,148 Saniyede Yüklendi.