Bakbi Forum Fullsürüm Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > SEO TEKNİKLERİ - DOFOLLOW BACKLİNKLER > Dofollow Backlink Bulmak, Dofollow Backlink Aramak
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS: 2012-06-şubat Pagerank Güncellemeleri Başladı
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

2012-06-şubat Pagerank Güncellemeleri Başladı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 446
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı volkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 2012-06-şubat Pagerank Güncellemeleri Başladı
    Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2012 Saat 19:25
2012-06-şubat Pagerank Güncellemeleri Başladı.

Google 2012 ilk pagerank güncellemeleri başladı.Saat 13:30 ile 14:00 arası başlayan güncellemeler devam ediyor.

Google Backlink ve Pagerank güncellemeleri başladı.

2012 şuban pagerank güncellemesinde web sitelerimiz 1 er pr artmış.
6 beklediğim bir site 4 olarak güncellenmiş ve alt sayfaları 4 olmuş bir alt sayfa pr 5 olmuş.

Bunu incelediğimde site içi link dağılımını çok iyi planlamadığımdan düşük pagerank güncellendiğini tespit ettim.

Ara güncelleme 1 hafta ile 1 ay içinde yapılacaktır.Sitemde gerekli değişiklikleri yapıp ana sayfamı pr5 ve üzeri yapmak için çalışma başlattım.

Pagerank güncellemeden sonra yapılacak ayarlamalar.

Beklenen pr gelmediği zaman yapılması gereken ayarlamalar.
Ana sayfadan çıkan iç link 40 ı geçmemeli dış link 10 geçmemeli.Bu kurala uygunluğu denetleyeceğim.
Benim ana sayfamdan 80 iç link çıkışı var.Form sayfalarına pg değeri akmış.Bunların önüne geçmek için çalışmalar yapacağım.Bir kayıt formu sayfası pr4 olmuş.Çok gereksiz.
Bunun yanı sıra bütün sayfaların anasayfama çıkışı olup olmadığın kontrol edeceğim.
Sayaç ve W3C kod denetleme sitelerinin linklerini nofollow yapacağım.

İnternet Download Manager Programını İndirip Kurun.Online Filmleri Bu Programla İndirip Seyredebilirsiniz.
Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.64 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Bu Sayfa 0,155 Saniyede Yüklendi.