Bakbi Forum Fullsürüm Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > BİLGİSAYAR PROBLEMLERİ ve TEKNOLOJİLERİ > Wireless Şifre Kırma Web Wpa Şifre Kırmak ve Savunması
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS: Adsense Ban Kaldırmak Web Site Domain Ban Kaldırma
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Adsense Ban Kaldırmak Web Site Domain Ban Kaldırma

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 445
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı volkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Adsense Ban Kaldırmak Web Site Domain Ban Kaldırma
    Gönderim Zamanı: 21 Kasım 2011 Saat 16:19
Adsense Ban Kaldırmak Web Site Domain Ban Kaldırma. 

Adsense sitenizi bamlamışsa bu sorunun başlıca 2 sebebi olabilir.
1)  Sitenizde sahte tıklama tespit edilmiş.
2)  Adsense kurallarına uymayan bir yayın tespit edilmiş.
Önce uyarı yapılır uyarıya karşılık verilmezse banlanır.Bu ban kolay kolay kalkmaz.Yani kendiliğinden düzelmez.Bu banı kaldırmak için forumlar vardır doldurup yollayıp beklemek gerekir.Bazen 1 hafta bazen daha uzun sürebilir.Tabi banın kalkma garantisi yoktur.

Ban kaldırma formunun adı arkadaşlar "Politika İhlali İtiraz Formu"
Bu formu tıklayın gerekli alanları doldurun.Yayıncı kimliği kodunu  adsense hesabınıza girip hesabım bölümünden görebilirsiniz.Adsensenin size yaptığı uyarı numarasını mesajlarım bölümünden alabilirsiniz.Diyelimki mesajlarımda birşey yok silinmiş ne yapacaksınız.Form alanı boş olunca form gitmeyeceğinden bir numara sallayacaksınız.Ben numarayı yolladım bir buçuk günde ban kalktı.Numara yok ise yeniden değerlendirme formu yollayıp adsense ban kimlik numarasını isteyebilirsiniz.
Bu kadar. ..   Kolay gelsin arkadaşlar.

Adsense ban kaldırma, domainden ban kaldırma, adsense site ban kaldırma, adsense banlanan siteden ban kaldırma.

Bu işlem sorunu çözmediyse web sitesini taşıyabilirsiniz.
Bunun için yeni bir domain alıyoruz.Eski domainimizin aynısı da olabilir.
www.eskidomain1.com gibi  sonuna takı gelecek ufak bir değişiklikle tabi.

Daha sonra sitemizin tamamını kopyalayıp yeni domain altındaki hostumuza atıyoruz.

Daha sonra sitemizin giriş sayfasına ( sayfalarına )  301 yönlendirme kodunu yazıyoruz.  Artık eski sitemize tıklayan yenisine yönlenecektir.

Daha sonra google web master araçlarında ( üye değilseniz üye olup ve sitelerinizi ekleyip ) eski web sitenizi yenisine taşıma yapıyorsunuz.Site ayarları içinde bulabilirsiniz.

eski sitenin pr değerini 2 hafta içinde yeni siteye aktarmış oluyoruz.Hitimiz %5 ila %20 arasında  2 haftalık bir kayba uğrayıp sonra toparlıyor.

Değermi peki, gönül rahatlığı ile söylüyorumki değiyor.Hitinizde biraz varsa para kazanmaya başlıyorsunuz.

Konuyla ilgili takıldığınız yer olursa yazabilirsiniz.

Düzenleyen volkan - 10 Şubat 2013 Saat 16:20

İnternet Download Manager Programını İndirip Kurun.Online Filmleri Bu Programla İndirip Seyredebilirsiniz.
Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Yukarı Dön
Uğur Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Uğur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ekim 2012 Saat 14:05
Herşey Güzelde Ben Domain'in Eski Sahibi Değilim Ve Sorun Kimlik NumaraSınıda Bilmiyorum Eski Domain Sahibine Sordum Söylemedi Napmam Gerekiyor Bu Banı Kaldırmam iÇin?

Yukarı Dön
volkan Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı volkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Kasım 2012 Saat 16:38
Arkadaşlar adsense'den ban kaldırmayı yeni domaine yönlendirmeyle başardım ama bir buçuk yıl sonra tekrar banlandı.
Forum siteniz varsa hi. adsense ile uğraşmayı. Banlamak için sebep buluyorlar illaki.

Yukarı Dön
volkan Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 445
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı volkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2013 Saat 03:20
Adsense Ban Kaldırmak için form doldurup yollamak gerek. Benb yaptım ve kaldırdım. 3 gün içinde 1. gün sonunda banlama kalktı. Fakat sorun kodunu bilmeniz şart. Bilmiyor iseniz web sayfası ile ilgili yeni değerlendirme isteyin banlanma kodunu talep edin.
Bunun dışında domain adı değiştirmek de bir çözümdür. 301 yönlendirme yapmak şart.

İnternet Download Manager Programını İndirip Kurun.Online Filmleri Bu Programla İndirip Seyredebilirsiniz.
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mart 2014 Saat 21:49
İyi günler.http://odevistan.blogcu.com/ adlı blogu blogcu sistemden aldım ancak alırken adsenseye banlı oldugunu bilmiyordum.Bloğu alırken bana bilgide verilmedi.Dolayısıyla adsense reklamlarıma blogda yer veremiyorum.Ben blogumda adsense kurallarına politikalarına uymayan hiçbir yazıyı yayınlamadım yayınlamayacağım.Rica etsem bloğumu adsenseye açarmısın.Çok teşekkür ederim.İyi çalışmalar

DİYE MESAJ ATTIM ONLARDA

Gerçekten de hesabınızda bir duraklatma uygulaması bulunmaktadır. AdSense ekibi, kısa bir süre önce, iki aşamalı yeni bir yayıncı başvuru onay sürecini uygulamaya soktu.

Bu süreçteki ilk aşamada, siteniz ve hâlihazırda bize iletmiş olduğunuz hesap ayrıntılarınız üzerinde bir ön kontrol gerçekleştirildi. Bu kontrolün ardından, size AdSense hesabınıza erişim izni verdik. Şu anda, AdSense reklam kodunu doğrudan sitenize yerleştirebilirsiniz.

Başvuru sürecindeki ikinci aşama için reklam kodunu sitenize yerleştirmeniz istenir. Siteniz, reklam gösterimleri oluşturmaya başlamanızın ardından uzmanlarımız tarafından incelenir. Bu süre esnasında, sitenizde geçici "boş reklamlar" sunacağız. Başvurunuz bu ikinci ve son aşamada onaylanırsa, sitenizde reklam yayınlandığını görmeye başlarsınız.

DİYE CEVAPLADI ADSENSE REKLAMLARINI BLOGUMA EKLEDIM ANCAK ADSENSE HALA BLOGUMDA AKTİF DEGIL HİÇBİR DEGISIKLIK YOK YANLIS OLAN NE ANLAMADIM

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.64 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Bu Sayfa 0,156 Saniyede Yüklendi.